V Zátiší

Liliová 1, Praha

Kontaktní informace

O podniku:

RADOST Z JÍDLA Jednou z jistot, na kterou se V Zátiší můžete vždy spolehnout, je vynikající chuť jejich jídel. Nechte se zas a znovu okouzlit tradičně netradiční českou kuchyní, indickými pokrmy přímo z tandoori pece nebo dalšími specialitami ze všech koutů světa. Další jistotou je příjemné útulno a obsluha, jež rozumí svému řemeslu. Vrátit se k nim e jako vrátit se domů. POTĚŠENÍ Z VÍNA Říká se, že ve víně je pravda. Pravdou je, že kombinace vynikajících pokrmů s kvalitním vínem dokáže povznést požitek do nečekaných výšin. Jejich sommeliér Libor Pavlíček a manažer restaurace v jedné osobě do restaurace V Zátiší přiváží vína z nejvzdálenějších koutů světa i nedaleké Moravy tak, aby Váš zážitek byl vždy perfektní.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
Vinotéka
V blízkosti MHD

Instagram profil není bohužel k dispozici