U Veverky
Eliášova 324/14, Praha
O pivnici:
Typická staropražská plzeňská pivnice na rohu Eliášovy a Jaselské ulice v Bubenči. Toto tradiční pohostinné místo si od roku 1922 uchovává vysokou kvalitu piva. A to díky svým sklepům a později tankové technologii, která zde je od roku 1996. K plzeňskému ležáku Vám mohou každodenně nabídnout k obědu hotová jídla. Vaří každý den do 22.00 hodin.
Pivnice
V pivnici hraje prim nabídka piv. Pivo je zde hlavním nápojem. Mohou zde být nabízena i jídla a jiné nápoje. U pivnice bývají častokrát i letní zahrádky.
Mezinárodní
Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.
Česká
Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.
Typ podniku:
Pivnice
Kuchyně:
Mezinárodní, Česká