Pivovar Národní

Národní 8, Praha

Kontaktní informace

O pivnici:

Skvělé domácí pivo, mezinárodní gastronomie, největší pivní zahrada v centru Prahy. Letní grilování a pohodová atmosféra

Typ podniku

Pivnice

Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Bývá zde široká nabídka pivních nápojů. Pivnice má většinou i venkovní posezení. Nemusí zde být podávána teplá jídla.

Pivovar

Pivovar se od pivnice liší hlavně výrobou svého vlastního piva. Nenabízí se zde velké množství druhů piv. Budete mít možnost ochutnat pivo z menšího rodinného pivovaru. Bývá spojen často s restaurací zaměřující se na českou kuchyň.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek je v překladu jídlo ze syrového masa. Podává se běžně s nakrájenou cibulí, hořčicí, solí, pepřem a worcestrovou omáčkou. Dle chuti si jej lze i jinak dochutit.

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.


Typ podniku:

Pivnice , Pivovar


Typy jidla:

Tatarský biftek, Steaky


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Zahrádka
Raut