Bouda Helena
Černý Důl 183, Černý Důl
O hotelu:
Hotel Bouda Helena se nachází v krásném prostředí východních Krkonoš. Nabízí moderně a stylově zařízené. Součástí hotelu je vynikající restaurace se širokou nabídkou mezinárodní i české kuchyně díky specializovaným dodavatelům nabízí i bohatou kuchyni z čerstvých mořských a říčních ryb. V blízkosti se nachází lyžaři oblíbený Skiareál Pec pod Sněžkou.
Hotel
Hotel používají lidi hlavně pro ubytování. Ubytování je počítáno dle nocí. V hotelu jsou k dispozici hotelové pokoje s určitým počtem místností a postelí dle rezervace či objednání hosta. Hotel má i vlastní kuchyň, kde pro své hosty vaří.
Mezinárodní
Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.
Česká
Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.
Ryby
Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.
Typ podniku:
Hotel
Typy jidla:
Ryby
Kuchyně:
Mezinárodní, Česká