ADELE Restaurant & Bar

náměstí Republiky 6, Praha

 
Kontaktní informace

O baru:

ADELE Restaurant & Bar se nachází na náměstí Republiky - na začátku pěší zóny Příkopy, nejprestižnější nákupní a obchodní třídě v Praze. V těsném sousedství skvostu pražské secesní architektury - Obecního domu a naproti jedné z nejznámějších nakupních galerií - Palladium, kde se současně nachází administrativní centrály renomovaných nadnárodních společností. Celoročně otevřená a vyhřívaná terasa vám umožní překrásný výhled do náměstí Republiky.

Typ podniku

Bar / lounge

Bar patří mezi zábavný podnik. Využívá se zde především servírovací pult - bar. Hlavní prim zde hrají alkoholové drinky.

Druh kuchyně

Italská

Italská kuchyně bývá v žebříčku řazena mezi nejlepší kuchyně světa. Je především známá díky pizze a lasagním. Dnes už ji najdeme snad všude.

Středomořská

Obyvatelé zemí kolem Středozemního moře jsou známí svým pevným zdravý. Středomořská kuchyně se skládá z mořských ryb, salátů, luštěnin a těstovin.

Typ jídla

Plody moře

Pojem plody moře se používá ve významu maso mořských živočichů. Převážně se jedná o hlavonožce, mlže a korýše. Jako nejoblíbenější z nich se považují sépie a slávky.

Ryby

Ryby bychom měli mít nejméně dvakrát do týdne na talíři. To vám řekne snad každý. Přeci jenom ryby jsou zdravé.

Steaky

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Burgery

Burgery pocházejí z Ameriky. Skládá se z grilované placky mletého masa, zeleniny a dalších přísad. Variace hamburgeru jsou různé.


Typ podniku:

Bar / lounge


Typy jidla:

Plody moře, Ryby, Steaky, Burgery


Kuchyně:

Italská, Středomořská

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace
Zahrádka
Zimní zahrádka
Vyhřívaná terasa