À la carte restaurace Olšanka

Táboritská 1000/23, Praha

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Nekuřácká à la carte restaurace Olšanka nabízí výběr tradiční domácí české kuchyně, ale i mezinárodních specialit. Zrekonstruované prostory tak vybízí k posezení u dobrého oběda, nebo vydatné večeře. Prostory restaurace jsou vhodné i pro oslavu narozenin, promoce, či jubilea. Češi jsou největší konzumenti piva ve světě! Pivo jednoduše patří k naší kultuře, a proto ve spolupráci s tradičním českým pivovarem Staropramen vám restaurace přináší naprosto nový gastronomický koncept s ryze pivní nabídkou, letní pivní terasu. Těšit se můžete na vychlazená čepovaná i láhvová piva a tradiční pivní gastronomii. Při chladnějších večerech jsou k dispozici nově instalované ohřívače, které prodlouží zážitek z pivní terasy.

Typ podniku

Hotel

Hotel je místo pro ubytování. Je zde recepce s obsluhou. Nedílnou součástí nabízené hotelové služby je i stravování. Stravování v hotelu probíhá buď formou bufetu či restaurací.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.


Typ podniku:

Hotel


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Vinotéka
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Vyhřívaná terasa