Srpnové food festivaly 2020

Srpnové food festivaly 2020

Letní street food

To nejlepší ze světového street foodu ochutnáte už v sobotu 1. srpna na Smíchovské náplavce. Přijďte si užít letní den do společnosti dobrého jídla a pití na pražský hot spot. Vybíra0t budete ze široké nabídky asijských specialit, čerstvých ryb i šťavnatých burgerů. Ochutnáte tradiční pokrmy Srí Lanky a zjistíte, co se vaří v Africe. V nabídce budou také plněné brambory, pikantní pljeskavica, pálivé dobroty bohaté na chilli a dokonce i hmyz. Potrpí si váš zmlsaný jazýček spíše na sladkosti? Pak vám chutě budou dělat třeba dozlatova usmažené koblížky, křehké vafle, lehké makronky, ledové nanuky nebo pestrá paleta sladkého pečiva a dezertů. A postaráno bude pochopitelně i o pitný režim. Je libo limonádu, víno, pivo či cider?

Kdy: 1. 8. 2020 od 10.00 do 20.00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží
Vstup: Zdarma

 

Street Fest Děčín 2020

Co nám Covid vzal, to si vezmeme zpátky! Proto 8.8.2020pořádáme akce, kde se můžeme všichni opět svobodně potkávat a být spolu! Těště na živou hudbu, pouliční vystoupení buskerů, street food market s regionálními pivovary, divadlo pro děti, živé Labe a jedinečný projekt Streetball Mania, která pod knihovnou ve stejný den oslaví 25 let.

Kdy: 8. 8. 2020
Kde: Děčín – Smetanovo nábřeží
Vstup: V předprodeji – 60 Kč, na místě – 100 Kč

 

Středomoří na Náplavce

Hned několik oblíbených středozemních destinací na jednom místě si můžete vychutnat na food festivalu Středomoří na náplavce, a to už v sobotu 15. Srpna 2020. V pohodové atmosféře typické pro jižní Evropu vám čerstvé ryby, ústřice i mořské plody budou zvlášť chutnat. Užijete si ale i bohatou nabídku dalších středomořských specialit – třeba sýrů, uzenin, oliv, olivových olejů, vín i sladkostí.

Kdy: 15. 8. 2020 od 10.00 do 20.00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží
Vstup: Zdarma

 

Fresh & Deli market

Přijďte ve středu 26. 8. 2020 na pěší zónu Anděl, kde se bude konat Fresh & Deli market, který bude nabízet čerstvé zboží a delikatesy z celého světa. Těšit se můžete na indonéskou, thajskou, východoevropskou, veganskou nebo mexickou kuchyni. Stánky s delikatesami vám nabídnou francouzské sušené klobásky, holandské sýry, ajvary, makronky, pesta, chilli produkty a mnoho dalších pochutin. Chybět nebudou ani sazenice, řezané květiny a čerstvá zelenina a ovoce. A součástí akce budou i stánky s ručními výrobky jako např. recyklované sklo, ručně zhotovené diáře, ekologické tašky, keramika a jiné.

Kdy: 26. 8. 2020 od 8.00 do 20.00
Kde: Pěší zóna Anděl

 

Asia Food Fest

Koriandr, zázvor, chilli, galangal i kurkuma opět provoní Smíchovskou náplavku! Asia food fest otevře své brány zvědavým návštěvníkům v sobotu 29. srpna. Kromě oblíbených asijských klasik z Číny, Thajska, Vietnamu a Indie ochutnáte i méně obvyklé speciality z dalších koutů Asie. Potěší vás čerstvé i smažené závitky, grilované krevety, nudle Pad Thai, Bao s vepřovým bůčkem, pikantní polévka Tom Yum, Bún chả, Bún bò Nam Bộ, několik druhů karí, tapiokový puding či pandanové palačinky.

Kdy: 29. 8. 2020 od 10.00 do 20.00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží
Vstup: Zdarma

Komentáře


Buď první, kdo okomentuje tuto stránku!

Komentuj tento článek: