Gurmánský Šenk

Moravský Kočov 71, Moravskoslezský Kočov

Kontaktní informace

O rodinné restauraci:

Domácí restaurant nabízí kvalitní české obědové menu a poctivé pochoutky pro gurmány. Zabezpečíme rodinné i firemní eventy. Pravidelné gastro-akce o víkendech. Krásné a útulné prostředí. Čepujeme hanušovický Šerák a litovelského Josefa. Kvalitní vína a naše čerstvě pražená káva.

Typ podniku

Restaurace

Restaurace mohou být místem prozkoumávání nových chutí a kuchyní, ale také mohou být místem pro relaxaci a odpočinek po dlouhém dni. Bez ohledu na to, jaký druh restaurace si vyberete, můžete očekávat příjemnou atmosféru, výborné jídlo a pohostinnost.

Typ jídla

Steaky

Steak je pokrm, který po celém světě rozproudil chuťové buňky a stal se symbolem vynikajícího jídla z masa. Jeho bohatá chuť, šťavnatost a neodolatelná vůně přitahují milovníky kvalitního pokrmu po celé generace. Nezáleží na tom, zda preferujete hovězí, vepřové nebo jehněčí maso - steak je jedním z nejvíce obdivovaných a vyzdvihovaných pokrmů ve světě gastronomie.

Burgery

Chutný burger si můžeme dát ve specializovaných podnicích už snad na každém kroku. Základní surovinou je houska a mleté maso. Mezi horizontálně rozpůlenou housku se vloží grilovaný plátek mletého masa a suroviny podle uvážení. Maso bývá hovězí

Zvěřina

Jídlo zvěřina má v naší kultuře dlouhou tradici a stále si udržuje své místo na talířích mnoha gurmánů. Tato specialita je spojována se sezónou lovu a přináší nejenom výjimečnou chuť, ale také nostalgii po starých časech. Jedná se o maso z různých druhů divokých zvířat, jako jsou jeleni, srnci, mufloni, bažanti a další. Charakteristickou vlastností masa zvěřiny je jeho výrazná chuť, která se liší od běžných druhů masa, která jsme zvyklí jíst. Je to způsobeno životním stylem divokých zvířat, jejich přirozenou stravou a vyššími pohybovými nároky.


Typ podniku:

Rodinná restaurace , Restaurace


Typy jidla:

Ryby, Steaky, Burgery, Zvěřina


Kuchyně:

Italská, Mezinárodní, Česká, Mexická

Wi-Fi
Zahrádka
Catering
Parkování zdarma
Raut
Kuřácký koutek